http://iranneeds.com
آرشیوی
خبر جدایی مهاجم پرسپولیس از این تیم صحت ندارد
خبر جدایی مهاجم پرسپولیس از این تیم صحت ندارد

مهاجم پرسپولیس گفت: «بعد از مصدومیت هنوز به آمادگی کامل نرسیدم اما امیدوارم در مدت تعطیلات به شرایط ایده آل برسم.»


 مهدی دغاغله در رابطه با شرایط تیم پرسپولیس اظهار داشت: «بعد از بازی فولاد من به اهواز آمده ام تا به خانواده ام سری بزنم. در این مدت خبر خاصی از پرسپولیس ندارم و تمامی اخبار را رسانه ها دنبال می کنم اما امیدوارم که شرایط پرسپولیس هر چه زودتر مساعد شود تا با قدرت بتوانیم نیم فصل دوم و همچنین باشگاه های آسیا را آغاز کنیم.»

وی ادامه داد: «ما برای باشگاه های آسیا حتما باید تقویت شویم زیرا باید این بازی ها به هیچ وجه شوخی بردار نیست. همانطور که همه در جریان کار قرار دارند، تیمی مثل لخویا، آدبایور را به خدمت گرفته که فکر می کنم مبلغ قرارداد او کل بودجه امسال پرسپولیس باشد. پس ما هم باید حتما تقویت شویم تا بتوانیم از حیثیت فوتبال پرسپولیس و ایران دفاع کنیم.»

مهاجم پرسپولیس در خصوص شایعاتی مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس گفت: «من از این خبر ناراحت نشدم زیرا بلافاصله با درخشان صحبت کردم و او به گفت که چنین چیزی صحت ندارد. البته رسانه ها حق دارند که گمانه زنی کنند اما کار خودم را می کنم. با پرسپولیس قرارداد دارم، معاوضه نمی شوم و قبول هم نمی کنم که این اتفاق رخ دهد. من آمده ام بازی کنم و امیدوارم تا آخر فوتبالم در پرسپولیس بمانم.»

دغاغله در پایان خاطرنشان کرد: «البته این را هم باید بگویم که بعد از مصدومیت هنوز به آمادگی کامل نرسیدم اما امیدوارم در مدت تعطیلات به شرایط ایده آل برسم.»
 
 
منبع: جام نیوز 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*