http://iranneeds.com
آرشیوی
رفتار غیر حرفه ای رحمتی و قلعه نویی در اردوی کیش
رفتار غیر حرفه ای رحمتی و قلعه نویی در اردوی کیش

دو تیم استقلال و پیکان در کیش اردو دارند و اعضای این دو تیم هر روز با یکدیگر برخورد می کنند اما این در حالی است که دو نفر در کیش سوژه شدند.


اعضای دو تیم استقلال و پیکان با اوضاع خاصی در اردو مواجه شدند زیرا شرایط به گونه ای است که دو تیم با یکدیگر برخورد می کنند و دو نفر از این اتفاق رضایت ندارند و سعی می کنند خود را از یکدیگر مخفی کنند.

گفتنی است رحمتی و قلعه نویی رابطه خوبی ندارند و این موضوع بر کسی پوشیده نیست زیرا رحمتی با اختلاف زیادی که با مسئولان و شخص قلعه نویی داشت از این تیم جدا شد و به پیکان رفت تا قلعه نویی بخاطر این مسئله تحت فشار زیادی قرار بگیرد زیرا جدایی رحمتی به نفع استقلال تمام نشد.

شایان ذکر است رحمتی و قلعه نویی در سالن شام و همین طور در زمان تمرین با هم برخورد می کنند اما این در حالی است که این دو گویا همدیگر را ندیده اند و سلام و احوالپرسی در کار نیست.

اعلام شده است که رحمتی در جریان دیدار با قلعه نویی بارها با همبازیان و دوستانش صحبتهایی را انجام داده که نشان از ناراحتی و دلخوری شدید وی از مربی سابقش دارد و این موضوع ادامه دار است زیرا قلعه نویی با جذب طالب لو که رابطه خوبی با رحمتی ندارد نشان داد به رحمتی و بازگشت وی به استقلال فکر نمی کند.
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*