http://iranneeds.com
آرشیوی
کریمی به مسابقات جام صلح و دوستی دعوت شد
کریمی به مسابقات جام صلح و دوستی دعوت شد

مسئول برگزار کننده مسابقات جام صلح و دوستی از علی کریمی برای حضور در این مسابقات دعوت به عمل آورده است.


همه ساله در کشور آمریکا مسابقاتی به نام جام صلح و دوستی برگزار می شود که با توجه به ایرانی بودن مسئول برگزار کننده این مسابقات برخی از چهره های نامی فوتبال ایران در این تورنمنت شرکت می کنند.

به گزارش ایران نیدز به نقل ازفارس، دلیل حضور ایرانی ها در این مسابقات رونق گرفتن این جام و توجه ایرانی ها به این دیدارهاست. سال گذشته نیز این مسابقات برگزار شد که چهره هایی چون محمد محمدی، کریم باقری و مهدی مهدوی کیا نیز حضور داشتند.

امسال نیز قرار است این رقابت ها برگزار شود و مسئول برگزار کننده این بازی ها از علی کریمی دعوت به عمل آورده تا در صورت تمایل در بازی ها حضور داشته باشد البته هنوز علی کریمی پاسخی به این درخواست نداده است. علی کریمی از طریق فرشید برادرش که در آمریکا زندگی می کند برای حضور در این مسابقات دعوت به عمل آمده است.

تیمی که خواستار حضور کریمی شده پِرونزا نام دارد و فرشید کریمی و محمد محمدی نیز در این تیم بازی می کنند.

ظاهرا قرار است کریم باقری و مهدی مهدوی کیا و همچنین آرش برهانی هم در این دوره از بازی های حضور داشته باشند که البته هنوز این سه نفر حضورشان در این تورنمنت قطعی نیست.


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*