http://iranneeds.com
آرشیوی
اعلام نتیجه اشتباه به کادر فنی تراکتورسازی تبانی بوده یا نه؟
اعلام نتیجه اشتباه به کادر فنی تراکتورسازی تبانی بوده یا نه؟

مدیر کل حراست وزارت ورزش گفت: اعلام نتیجه اشتباه به کادر فنی تراکتورسازی تبانی نبوده و اگر کسی مدرکی دارد ارائه کند.


 حسنی خو مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان به پایگاه خبری وزارت ورزش گفت: حساسیت زیاد روز آخر لیگ برتر فوتبال هم موجب جذابیت زیاد آن شد هم برخی حواشی را دامن زد که ریشه آنها از جمله بازی تراکتورسازی تبریز و نفت تهران است.

مشاور وزیر ورزش وجوانان که برای تماشای بازی تراکتور و نفت به ورزشگاه یادگار امام تبریز رفته بود اضافه کرد: تراکتور در خانه میزبان نفت تهران بود و استقبال گسترده و دور از انتظار مردم ورزش دوست تبریز از این بازی برای برگزار کنندگان قابل پیش بینی نبود.

حسنی خو ادامه داد: اینکه گفته می شود اعلام نتیجه اشتباه در ورزشگاه و اعلام آن به کادر فنی تیم تراکتورسازی با برنامه ریزی و ناشی از تبانی بوده صحت ندارد و اگر کسی مدرک مستندی دارد حتما برای برخورد با متخلفان ارائه کند.

وی افزود: قطعی تلفن ها، موبایل، شبکه ارتباطی و از جمله پخش تلویزیونی در ورزشگاه بعد از بررسی ما با حضور مسئولان استان و باشگاه تراکتورسازی تبریز به اثبات نرسید و تنها یک مسابقه با مسایل فنی مربوط به آن در میدان اتفاق افتاده است.

حسنی خو از مدیران فوتبال دو باشگاه نفت و تراکتورسازی خواست با آرامش دادن به هواداران خود فرصت سوءاستفاده از جریان های ضد نظام و کشور را از آنها بگیرند و اگر مستندی دارند برای بررسی در اختیار سازمان لیگ قرار دهند.

مشاور وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم تراکتورسازی به داوری بازی هم اعتراض دارد که بررسی این موارد با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر است و امیدوارم زودتر برای پاسخگویی به هواداران و طرفداران این تیمها و همینطور رسانه ها اقدام کنند.
 
 
منبع: ورزش3 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*