http://iranneeds.com
آرشیوی
مهدوی‌ کیا در کلاس های مربیگری ثبت نام می کند
مهدوی‌ کیا در کلاس های مربیگری ثبت نام می کند

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از طرف باشگاه هامبورگ در کلاس‌های مربیگری فدراسیون فوتبال آلمان ثبت‌نام می‌کند.


مهدی مهدوی‌کیا که قصد دارد در کلاس‌های مربیگری دوره B فدراسیون فوتبال آلمان شرکت کند، از طرف باشگاه هامبورگ در این کلاس‌های ثبت‌نام خواهد کرد.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که حضور در عرصه مربیگری را به صورت جدی‌تر از تیم‌های پایه باشگاه پیشین خود در آلمان آغاز کرده است، از دو سه ماه دیگر باید در کلاس‌های مربیگری درجه B فدراسیون فوتبال آلمان حضور پیدا کند. حضور در این کلاس‌ها شرایطی می‌خواهد که افراد یا باید تابعیت آلمانی داشته باشند، یا بیش از 100 بازی در بوندس‌لیگا را انجام بدهد یا از سوی باشگاهی حرفه‌ای در آلمان معرفی شوند.
مهدوی‌کیا هم که بیش از 100 بازی را در 11 سال حضورش در بوند‌س‌لیگا برای تیم‌های بوخوم، هامبورگ و اینتراخت فرانکفورت انجام داده است با وجود داشتن این شرایط، قصد دارد برای حضور در کلاس‌های مربیگری از سوی باشگاه هامبورگ اقدام کند و به زودی مراحل ثبت‌نام او انجام خواهد شد.
 
منبع:تسنیم


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*