http://iranneeds.com
آرشیوی
جدائی از تیم آبی
جدائی از تیم آبی

شاید ضربه ای را که استقلال در فصل نقل و انتقالات بابت جدائی مجتبی جباری خورد بزرگ ترین لطمه ای باشد که این تیم در یک دهه اخیر در نقل و انتقالات خورده و چه بسا که دود این بی تدبیری نیز در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به چشم آبی پوشان هم برود. آنچه که مشخص بود.


 مجتبی جباری، هافبک همواره نا راضی آبی پوشان در پی یک سلسله اتفاقاتی که در دو هفته گذشته رخ داد سرانجام رخت جدائی از استقلال را بر تن کرد تهدید چند ساله اش که همانا جدائی از جمع آبی پوشان بود را جنبه عملی بخشید. اما این اختلافات از کجا شروع شد و یا بهتر بگوئیم از کجا عیان شد.

برخی ها در استقلال که از این بابت اصلا خوشحال نیستند، معتقدند که همه چیز از زمان آن بیانیه معروفی که روابط عمومی استقلال بر علیه جباری صادر کرد آغاز شد. جریانی که مخالف جدائی جباری از استقلال بوده و هستند و بر این باورند که جدائی جباری از استقلال قطعا به ضرر این تیم تمام خواهد شد، حالا روابط عمومی استقلال را متهم ردیف اول در پروژه جدائی زیدان آسیا از استقلال می دانند و معتقدند که اگر روابط عمومی استقلال در آن زمان به مدیرعامل آبی ها جو نمی داد و آن بیانیه کذایی را صادر نمی کرد، دامنه اختلافات زیدان آسیا با باشگاه استقلال آنقدر زیاد نمی شد که حل نشدنی باشد و در نهایت هم باعث جدائی جباری از این تیم و پیوستنش به سپاهان گردد.

منبع: تابناک 


آدرس های ما در تلگرام

با عضویت در کانال های ما در تلگرام به صورت لحظه ای از اخبار مورد علاقه خود با خبر خواهید شد.این کانال ها بروزترین اخبار روز ایران و جهان با کیفیتی خوب و مطمئن با  نظارت مستقیم تحریریه ایران نیدز در اختیار شما قرار خواهند داد.

کانال جدیدترین اخبار
@iranneeds
کانال گردشگری و سفر
@iranneedstravel
کانال آشپزی
@iranneedsfood

 

مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*