http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

سازمان حمایت: افزایش قیمت بلیط قطار غیر قانونی است
واکنش سازمان حمایت به خبر آزادسازی نرخ حمل‌ونقل ریلی

گرانی بلیط قطار از 25 آذر ماه 94
‌از روز ۲۵ آذرماه، نرخ بلیت قطارهای مسافری به طور متوسط ۸ درصد و تا سقف ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.

با جادویی ترین و عجیب ترین جنگل های جهان آشنا شوید
گذراندن وقت در جایی که از هیاهوی دنیای ‏امروز به دور است و تماشای زیبایی های چندین هزار ساله آنها برای بسیاری لذت بخش و آرامش بخش است. در اینجا به چندین جنگل ‏در دنیا اشاره می کنیم که زیبایی آنها مسحورکننده است.

ماجرای نرخ‌گذاری بلیت هواپیما به مجلس کشید
آزادسازی قیمت بلیت هواپیما در ١٧٠ مسیر هوایی درشرایطی انجام شد که به فاصله کوتاهی از انتشار این خبر، نرخ بلیت برخی از مسیرها به صورت نجومی بالا رفت و قیمت بلیت یک‌سره تهران- مشهد در آستانه شهادت امام رضا(ع) تا مرز نیم‌میلیون تومان بالا رفت.

سرگردانی مسافران پرواز اصفهان - مشهد
مسافران پرواز اصفهان به مشهد متعلق به شرکت هواپیمایی تابان پس از دو بار رفت و برگشت در این مسیر هوایی و ساعت ها سرگردانی به مقصد نرسیدند.

تصاویری از یک هتل لوکس در آسمان
هتل‌ یا مهمانخانه همواره نوعی مکان مسکونی بوده که با تلفیق هنر و معماری به شکل‌های گوناگونی درآمده است. حتی بر روی آب نیز هتل‌های کوچکی ساخته شده است، اما اکنون ایده هتل در آسمان پیاده شده است.

فرودگاه امام خمینی تعطیل شد!
سوخت‌رسانی به پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه امام خمینی(ره) به‌دلیل اختلاف حساب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت سوخت‌رسان اوج از صبح امروز متوقف شد.

موزه آبگرم در سرعین راه اندازی شد
فرماندار شهرستان سرعین از راه‌اندازی اولین موزه آبگرم در شهرستان سرعین برای استفاده علاقمندان و مخاطبان حوزه گردشگری خبر داد.

ویدیویی از ترسناک ترین جاده جهان
در این ویدیو یکی از ترسناک ترین جاده های جهان را مشاهده می کنید

حبس یک ساعت و نیمه مسافران کیش ایر در هواپیما
160 نفر از زوار و مسافران هواپیمایی کیش‌ایر در مسیر تهران-نجف بعد از 40 دقیقه پرواز و بازگشت مسافران به مبداء خود در فرودگاه امام خمینی(ره )، به مدت 1.5 ساعت در هواپیمای MD محبوس شدند.
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
مقالات گردشگری