http://iranneeds.com
آخرین اخبار
آگهی ها

به این توصیه ها قبل سفر هرگز گوش ندهید!
بخش زیادی از توصیه هایی که پیش از سفر از سوی دوستان به ما می شود اصلا کاربردی نیست و به درد نمی خورد. آن هم اگر به دلیل کم تجربگی، مجبور باشیم به توصیه دیگران اتکا کنیم، بهتر است بعد از شنیدن این پیشنهادها خوب فکر کنیم.

معرفی بهترین رستوران های ایرانی تهران
این مطلب شامل معرفی رستوران های ایرانی ای است که بهترین خدمات و خوشمزه ترین غذاها را اعم از انواع کباب های ایرانی، خورشت ها و خوراک های خوشمزه و سایر جزئیاتِ لذیذ از ذائقه بینظیر ما ایرانی ها در اختیارتان قرار خواهد داد.

هشدار در مورد به اشتراک گذاشتن تصویر کارت پرواز
بار کدهای حک شده روی کارت پرواز حاوی اطلاعات بسیاری از کاربران هستند.

ثبت و به اشتراک گذاشتن سفر به جای لذت بردن!
یک روانپزشک گفت: امروزه افراد بیشتر از آنکه سفرشان لذت ببرند بر روی ثبت و به اشتراک گذاشتن ان در دنیای مجازی متمرکز شده‌اند.

چند روش برای کنارآمدن با عوارض پرواز
بدن انسان مطابق با شرایط زمین طراحی شده است و دورشدن از سطح آن می تواند برای سلامت مخاطره آمیز باشد. البته این نگرانی با پیشرفت های امروزی برطرف شده و مسافران هوایی می توانند با خیال راحت به مقصد برسند.

معرفی بهترین کشور جهان برای زندگی سالمندان
کارشناسان معقتدند که سوئیس بهترین کشور جهان برای زندگی سالمندان است و پس از آن نروژ و سوئد با اختلاف اندکی قرار می‌گیرند.

معرفی خطرناک‌ترین هواپیماهای جهان
در حالی حجم قابل توجهی از ناوگان هوایی جهان را تولید شرکت‌های بوئینگ و ایرباس تشکیل می‌دهد که بررسی‌های آماری نشان می‌دهد برخی مدل‌های تولیدی این شرکت‌ها در صدر خطرناک‌ترین هواپیماهای جهان قرار دارند.

با برخی از ویژگی‌های یک رستوران مناسب آشنا شوید
برخی خانواده‌ها ترجیح می‌دهند بعضی اوقات خارج از فضای منزل غذا بخورند. آیا تاکنون این سوال برایتان پیش آمده که رستوران، غذاخوری، سلف سرویس و سفره‌خانه چه فرقی با یکدیگر دارند و اگر قصد صرف غذا در یک رستوران خوب را داشته باشید، باید چه معیارها و ملاک‌هایی را درنظر بگیرید؟

هرآنچه که باید درباره گذرنامه بدانید
مدت اعتبار گذرنامه های جدید پنج سال است که پس از گذشت پنج سال از تاریخ صدور آن باید تجدید شود.محل اقامت قانونی افراد در گذرنامه های قدیمی در صفحه هشت درج شده است و ارتباطی به ویزای دائم (اقامت دائم) ندارد.

اگر قصد رفتن به سفر خارجی را دارید خود را بیمه کنید
بیمه حوادث مسافران عازم به خارج از کشور (بیمسا) مختص افرادی است که می‌خواهند به خارج از کشور سفر کنند. بد نیست قبل از اقدام به سفر با این بیمه و مزایای آن آشنا شوید.
آگهی های رایگان
پربیننده ترین ها
مقالات گردشگری